پروازهای دمشق «هما» از سر گرفته شد

به گزارش سی نیوز، به نقل از هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما)، حسین جهانی گفت: برای ایام تعطیلات نوروزی، بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» از ۵ ایستگاه پروازی تهران، کرمان، مشهد مقدس، شیراز و تبریز با زمان‌بندی مشخص به مقصد دمشق پرواز می‌کند.

جهانی در ادامه گفت: پروازهای فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد دمشق از دهم اسفندماه سال جاری انجام و تا ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت. پروازهای این مسیر به صورت روزانه انجام خواهند شد.

وی در خصوص سایر پروازهای «هما» به فرودگاه دمشق گفت: پرواز از فرودگاه مشهد مقدس به فرودگاه دمشق از دیگر پروازهای برنامه‌ریزی شده است. پروازهای این مسیر از تاریخ ۱۵ اسفندماه سال جاری آغاز و تا ۶ فروردین برقرار می‌گردد. پروازهای این مسیر در روزهای شنبه و یکشنبه در بازه زمانی یاد شده انجام می‌شود.

وی به پرواز «هما» از فرودگاه کرمان به دمشق اشاره کرد و افزود: پروازهای فرودگاه کرمان از ۲۰ اسفندماه سال جاری آغاز و تا ۱۱ فروردین ادامه دارد. پروازهای «هما» از این فرودگاه به مقصد دمشق در روزهای پنج‌شنبه و جمعه در مدت یاد شده انجام می‌شود.

جهانی در خصوص سایر پروازهای «هما» به مقصد فرودگاه دمشق، گفت: «هما» از فرودگاه‌های شیراز و تبریز به دمشق یک پرواز انجام خواهد داد. پرواز فرودگاه شیراز در روز اول فروردین‌ماه سال ۱۴۰۱ انجام می‌شود. پرواز فرودگاه تبریز نیز در روز ۲۵ اسفندماه سال جاری به مقصد فرودگاه دمشق انجام می‌شود.

جهانی گفت: همچنین در تعطیلات نوروز، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» پروازهایی را به مقصد فرودگاه نجف برنامه‌ریزی کرده است. طبق برنامه، «هما» روزانه یک پرواز به فرودگاه نجف اشرف انجام خواهد داد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.