مرور رده

آخرین خبر

چرا کسی برکنار نمی‌شود، چرا کسی استعفا نمی‌دهد؟

به گزارش سی نیوز؛ با توضیحات تازه مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، «آرش اشتری» کارشناس دفترداری مجتمع بندری امام به عنوان مسوول اختلاس 2 میلیون دلاری اخیر از حساب های این بندر معرفی شده است. علی اکبر صفایی در توضیحات خود عنوان کرده که…
ادامه مطلب ...

تقدیر رئیس دبیرخانه شورای عالی صنایع دریایی کشور، از انجمن کشتیرانی

محمد مهدی سالاری رئیس دبیرخانه شورای عالی صنایع دریایی کشور طی پیامی به پاس برگزاری همایش اقتصاد دریا محور ،  از انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران  تقدیر و تشکر کرد.
ادامه مطلب ...

کارگاه آموزشی «اینکوترمز۲۰۲۰» برگزار می گردد

به همت مرکز آموزش انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران برگزار می گردد؛ کارگاه آموزشی «اینکوترمز۲۰۲۰» مدرس:محمود رستم افشار ۹و۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ (از ساعت ۱۴ الی۱۸) جهت ثبت نام از طریق سایت انجمن به نشانی www.saoi.ir منوی آموزش زیرمنوی…
ادامه مطلب ...

جهش یا بهبود ترانزیت؟ مسئله این است!

به گزارش سی نیوز ، روابط عمومی گمرک ایران در گزارشی از رشد 36 درصدی ترانزیت در سال گذشته خبر داده بود که طبق این گزارش اندیشکده لجستیک و زنجیره تامین ایران  نظر سنجی با همین مضمون برگزار کرد که نتایج آن جالب توجه می باشد.
ادامه مطلب ...

ظرفیت حمل دریایی کالا با الحاق یک فروند کشتی ۶ هزار تن افزایش یافت

سرپرست اداره کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با الحاق اولین کشتی حمل کالاهای عمومی به ناوگان دریایی در دریای خزر، در سال ۱۴۰۳، ۶ هزار تن به ظرفیت تجاری کشور اضافه شد.
ادامه مطلب ...