نماینده مردم چابهار: پیگیر حل مشکلات گردشگری چابهار هستیم

نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند در مجلس گفت: برای رفع مشکلات گردشگری حوزه انتخابیه دیدار و گفت و گو با وزیر میراث فرهنگی داشتم که مقرر شد اقدامات لازم در این راستا انجام شود.

به گزارش سی نیوز معین الدین سعیدی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، به دیدار خود با وزیر میراث فرهنگی اشاره کرد و گفت: در روزهای دیدار و گفت و گویی با وزیر میراث فرهنگی داشتم که در این دیدار نیز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی هم حضور داشتند و پیرامون رفع مشکلات مربوطیه به حوزه گردشگری چابهار صحبت شد.

وی افزود: از مواردی که در این نشست مقرر شد انجام گیرد اختصاص سوخت یارانه ای برای شناورهای گردشگری، تامین اعتبار جهت کاوش و مرمت سایت های باستانی، تامین اعتبار جهت تجهیز موزه پست چابهار و مشارکت وزارت و منطقه آزاد جهت رفع مشکلات بهداشتی در مناطق گردشگری بوده است.

نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند در مجلس گفت: از موارد دیگری که در این نشست مصوب شد می توان به عدم واگذاری اراضی گردشگری به طرح های صنعتی در پهنه سواحل مکران، ضرورت هم افزایی بین رویکردهای وزارت میراث فرهنگی با سازمان منطقه آزاد چابهار در توسعه گردشگری و همچنین ایجاد نمایندگی در شهرستان های دشتیاری و زرآباد اشاره کرد.

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع:https://www.icana.ir/Fa/News/528009

لینک کوتاه: https://seanews.ir/50716

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.