رجا: با مساعدت وزارت کار ترن‌ست تهران-یزد راه‌اندازی شد

مدیرعامل شرکت‌ حمل‌ونقل ریلی رجا گفت: قطار تندروی پردیس (ترن‌ست) این شرکت پس از انجام تعمیرات ویژه از فردا در مسیر یزد راه‌اندازی می‌شود.

ناصر بختیاری با اشاره به این‌که ترن‌ست تهران-یزد-تهران با اخذ مجوز سیر از راه‌آهن از روز چهارشنبه 4 بهمن ماه 1402 همه روزه در مسیر تهران-یزد تردد می‌کند اظهار کرد:‌ قطار مذکور همه روزه ساعت 6 صبح از ایستگاه یزد به سمت تهران حرکت و ساعت 15:50 از تهران مراجعت می‌کند.

وی با اشاره به فروش بلیت این مسیر از ساعت 11 صبح امروز سوم بهمن 1402 افزود: هموطنان می‌توانند برای تهیه بلیت این قطار به سایت رجا به نشانی www.raja.ir ، وب سرویس‌ها و نمایندگی‌های مجاز فروش مراجعه کنند.

وی تصریح کرد:‌ هموطنان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهای بلیت، ظرفیت موجودی و… علاوه بر سایت این شرکت، با تلفن 1539 (سامانه ارتباط با مشتریان رجا) به صورت شبانه روزی تماس بگیرند.

مدیرعامل رجا یادآور شد: قطار تندرو پردیس با مساعدت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و تلاش و همت جهادی بخش فنی شرکت رجا و کارگران و مهندسان خدوم شرکت نوین صنعت رجا، بعد از انجام تعمیرات ویژه از فردا در مسیر یزد راه‌اندازی می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.