بندر خرمشهر آماده استقبال از تمام فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران است

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: انتظار ما از تمامی فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران این است که از تمام ظرفیت‌های کم‌نظیر بندر خرمشهر بهره ببرند و در برابر موانع و مشکلات احتمالی دلسرد نشوند.

به گزارش سی نیوز پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، علی عسکری در نشست با سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی، با تاکید بر اینکه خدمت در خرمشهر توفیق بزرگ از خدای متعال و مایه مباهات است، اظهار داشت: هدف از نشست مشترک با فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران در حوزه بندری، بررسی موانع و مشکلات و تلاش برای حل و رفع آنها است.

وی عنوان کرد: هدف اصلی ما توسعه، رونق و جهش بندر خرمشهر است که قطعا فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران در این امر نقش مهمی را دارند و امیدواریم با رفع موانع و همت بلند بالا، باعث متنفع شدن بندر و شهرستان و منطقه شویم.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر با تاکید بر اینکه ظرفیت اسمی بندر خرمشهر سالانه 11 میلیون تن است، گفت: متاسفانه از این ظرفیت بی‌نظیر بندر خرمشهر به صورت کامل بهره‌برداری نمی‌شود که ما دنبال این هستیم از تمام پتانسیل و ظرفیت بندر خرمشهر بهره ببریم.

عسکری خاطرنشان کرد: ما در جلسات متعدد و مکرر آسیب‌شناسی می‌کنیم و طبق اولویت‌بندی، به دنبال حل و رفع موانع هستیم که برای انجام این کار به صورت راهبردی مصمم هستیم.

وی تاکید کرد: انتظار ما از تمامی فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران این است که از تمام ظرفیت‌های کم‌نظیر بندر خرمشهر بهره ببرند و در برابر موانع و مشکلات احتمالی دلسرد نشوند.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: بندر خرمشهر با مشوق‌ها و ابزارهای خدماتی خود آماده استقبال از تمامی فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران است.

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع: https://www.pmo.ir/fa/news/63057

لینک کوتاه:

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.