مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای ایثارگر شرکتی در اولویت برنامه‌هاست

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: برای سال ۱۴۰۲ تداوم پیگیری‌های برای تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای ایثارگر شرکتی و افزایش همکاری و تعامل با شرکت های دانش‌بنیان در راستای حمایت از تولید ملی و اشتغال‌آفرینی در اولویت قرار دارد.

به گزارش سی نیوز به نقل از ایرنا، محمد شکیبی‌نسب با اشاره به برنامه‌ریزی های امسال این سازمان در سه بخش بندری و اقتصادی، فنی و مهندسی، برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع در استان بوشهر اظهار کرد: در واحد بندری و اقتصادی توسعه سامانه های عملیاتی بندری نظیر سامانه تردد کامیون و سامانه نظارت بر شرکت های تخلیه و بارگیری و تعمیم آن به سایر شرکت های کارگزاری ترابری دریایی و همچنین تامین نیازهای زیرساختی مجتمع بندری نگین (جاده، برق و آب) با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده و درخواست های متعدد سرمایه گذار به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: پیگیری لایروبی نگهداری کانال دسترسی بندر بوشهر با هدف تامین شرایط ایمن برای تردد کشتی ها، انجام تعمیرات اساسی سقف انبارهای بندر بوشهر پس از گذشت ۲۰ سال، حصارکشی مجتمع بندری نگین، تلاش در جهت تامین ۲ دستگاه مکنده از طریق سرمایه‌گذاری بخش خصوصی از اولویت های راهبردی تعیین شده برای سال ۱۴۰۲ است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: برای سال جدید در حوزه فنی و مهندسی نیز افتتاح پروژه احداث اسکله شمع و عرشه بندر محمدعامری به طول ۹۰ متر در راستای توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل دریایی بندر محمدعامری برای پهلوگیری شناورهای یکهزار تنی و همچنین آغاز بهره‌برداری از پروژه احداث موج‌شکن طرح توسعه بندر کنگان جهت پهلوگیری شناورهای ۲ هزار و ۵۰۰ تنی جهت رفع مشکلات ساحل‌نشینان در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: در حوزه برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع نیز برای سال فرارو استفاده از تمام ظرفیت های قانونی برای افزایش عملکرد، الکترونیکی‌کردن تمامی اسناد موجود در بایگانی اداره کل در بوشهر و بنادر تابعه به منظور سهولت در دسترسی به شکل ویژه دنبال می‌شود.

شکیبی نسب ادامه داد: برای سال ۱۴۰۲ تداوم پیگیری‌های برای تبدیل وضعیت استخدامی نیروهای ایثارگر شرکتی و افزایش همکاری و تعامل با شرکت های دانش بنیان در راستای حمایت از تولید ملی و اشتغال آفرینی در اولویت قرار دارد.

وی عنوان کرد: برنامه‌ریزی و هم افزایی با دستگاه‌های اجرایی استان به منظور اصلاح فرایندهای غیرالکترونیکی، کاهش هزینه و زمان انجام امور با هدف رضایت مندی بیشتر مردم با مدیریت اداره فاوا در اولویت‌های راهبردی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر برای سال جدید است.

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع: https://www.irna.ir/news/85083385

لینک کوتاه: https://seanews.ir/46323

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.