افزایش ۱۱ درصدی عملیات کانتینری در بنادر

به گزارش سی نیوز به نقل از پرتال سازمان بنادر و دریانوردی، تخلیه و بارگیری صورت گرفته در بخش عملیات کانتینری نیز تا پایان شهریورماه سال جاری، معادل ۱ میلیون و ۲۳۸ هزار و ۳۷۱ TEU بود که در قیاس با عملیات کانتینری ۱ میلیون و ۱۱۷ هزار و ۲۴۸ TEU طی مدت مشابه سال ۱۴۰۰، رشد ۱۱ درصدی را نشان می‌دهد.

بر اساس این گزارش، میزان تخلیه کالاهای نفتی تا پایان شهریور ۱۴۰۱ در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی معادل ۱۳ میلیون و ۴۰۷ هزار و ۲۸۷ تن، میزان تخلیه کالاهای غیرنفتی معادل ۲۵ میلیون و ۹۲۴ هزار و ۵۶۴ تن و مجموع تخلیه کالاهای نفتی و غیرنفتی معادل ۳۹ میلیون و ۳۳۱ هزار و ۸۵۱ تن بود.

این گزارش حاکیست عملیات تخلیه کالاهای نفتی و غیرنفتی در شش ماهه نخست سال جاری حاکی از رشد ۶ درصدی در بخش تخلیه کالاهای نفتی، رشد ۱۱ درصدی در بخش تخلیه کالاهای غیرنفتی و رشد ۹ درصدی در بخش تخلیه کالاهای نفتی و غیرنفتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

همچنین جمع تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی تا پایان شهریور ۱۴۰۱، معادل ۵۲ میلیون و ۵۶۷ هزار و ۷۳۰ تن و جمع تخلیه و بارگیری کالاهای غیرنفتی ۵۲ میلیون و ۸۷۱ هزار و ۵۰۲ تن بوده است. همچنین مجموع تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی و غیرنفتی در مدت مذکور معادل ۱۰۵ میلیون و ۴۳۹ هزار و ۲۳۲ تن بوده که حاکی از رشد ۱۰ درصدی در بخش تخلیه‌وبارگیری کالاهای نفتی، رشد ۲ درصدی در بخش تخلیه‌وبارگیری کالاهای غیرنفتی و رشد ۶ درصدی درصدی در بخش تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی و غیرنفتی، ‌نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.