اعزام‌ هیات تجاری ایرانی به عمان در آستانه سفر رئیس‌جمهور به این کشور

به گزارش سی نیوز، به نقل از سازمان توسعه تجارت ایران، فرزاد پیلتن اظهار داشت: در آستانه سفر رئیس جمهور کشورمان به کشور عمان، یک هیات بلندپایه تجاری بازاریابی از فعالان اقتصادی و تجاری ایران با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران و اتاق مشترک بازرگانی ایران – عمان به ریاست علیرضا پیمان پاک،‌رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از روز دوشنبه مورخ 26 اردیبهشت 1401 وارد مسقط خواهند شد.

مدیرکل غرب آسیای سازمان توسعه تجارت ایران افزود: حضور در نشست تجاری ایران – عمان و مذاکره با طرف‌های تجاری عمانی و برری بازار عمان و روش‌های توسعه صادرات به این کشور و همچنین شناسایی موانع و مشکلات عملیاتی توسعه روابط تجاری دو کشور جهت طرح در مذاکرات مقامات سیاسی دو کشور از جمله مهم‌ترین برنامه‌های این هیات تجاری است.

‌علاوه بر رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران و معاون سازمان بنادر و دریانوردی ایران این هیات را همراهی می‌کنند.

ملاقات با وزیر صنایع، بازرگانی و توسعه سرمایه‌گذاری عمان و رئیس اتاق بازرگانی این کشور، شرکت در افتتاح نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان عمان، بازدید از پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه ملاقات با مقامات بانکی حمل و نقل دریایی و موسسه تضامین از دیگر برنامه‌های رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در این سفر است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.