کشتی خارجی حامل دویست هزار لیتر سوخت قاچاق توقیف شد

به گزارش سی نیوز، سرهنگ غلامحسین حسینی، مدیر روابط عمومی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در گفتگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: رزمندگان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه یک فروند شناور خارجی حامل دویست هزار لیتر سوخت قاچاق را در شمال خلیج فارس توقیف کردند.

وی افزود: در این راستا هشت خدمه این شناور دستگیر و برای تکمیل روند تحقیقات و سیر مراحل قانونی به اسکله بوشهر هدایت و به مقامات قضایی تحویل داده شدند.

حسینی ابراز کرد: همچنین پنج فروند لنج که قصد سوخت رسانی به این شناور خارجی را داشتند مورد بازرسی قرار گرفته و مدارک آن ها جهت بررسی بیشتر و تکمیل تحقیقات ضبط شد.

مدیر روابط عمومی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق به ویژه قاچاق سوخت از اولویت‌های مهم نیروی دریایی سپاه است که در راستای حمایت از تولید ملی و پویایی اقتصاد کشور صورت می‌گیرد و نیروهای عملیاتی نیروی دریایی با تمام توان در سراسر سواحل دریایی با قاچاق سازمان یافته بویژه قاچاق سوخت برخورد جدی و قاطع می‌نماید.

وی تصریح کرد: سواحل خلیج نیلگون فارس و آب های پیرامون آن به هیچ وجه جای امنی برای فعالیت سودجویان و قاچاقچیان نخواهد بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.