خرید بلیت هواپیما فقط از درگاه‌های مجاز فروش

به گزارش سی نیوز، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با هشدار به هموطنان در مورد خرید بلیت هواپیما از منابع نامعتبر گفت: سایت‌های فروش بلیت هواپیما با عناوینی، چون چارتر ۷۲۴ و چارتر ملی غیر قانونی هستند.

«میر اکبر رضوی» افزود: متأسفانه برخی واسطه گران با راه‌اندازی سایت‌های غیر قانونی مبادرت به فروش بلیت هواپیما با قیمت‌های نامتعارف می‌کنند و برخی هموطنان به دلیل آشنایی نداشتن با درگاه‌های قانونی فروش بلیت، مبادرت به خرید از این سایت‌ها می‌کنند که در صورت بروز مشکل در طول سفر هیچ یک از فروشندگان این سایت‌ها پاسخگوی مسافران نیستند.

وی در خصوص نحوه خریداری بلیت از درگاه‌های مجاز فروش بیان کرد: هموطنان می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت‌های هواپیمایی مستقیماً از شرکت‌ها بلیت تهیه کنند. همچنین فهرست دفاتر خدمات مسافرت هوایی و سایت‌های فروش بلیت دارای مجوز در پرتال سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس caa.gov.ir در دسترس قرار دارد و مسافرانی که قصد خرید بلیت از مبادی فوق را دارند با رجوع به فهرست فوق از نحوه فعالیت، اعم از فعال یا غیرفعال و اعتبار مجوز درگاه فروش بلیت مورد نظر خود اطلاع حاصل کنند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در مورد برخورد با متخلفان گفت: سازمان هواپیمایی کشوری علاوه بر معرفی سایت‌های متخلف به مراجع قانونی، با شرکت‌های هواپیمایی که بلیت آنها توسط این سایت‌ها به فروش می‌رسد، برخورد خواهد کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.