ممنوعیت سفر واکسن نزده‌ها از شنبه

 

سفر با ناوگان حمل و نقل عمومی برای افرادی که واکسن کرونا را نزده اند از روز شنبه ۲۰ آذر ممنوع است.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان ، علی نصیری معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: با اعلام نسخه سوم شیوه نامه‌های بهداشتی مقابله با کرونا در حمل و نقل عمومی و دستورالعمل‌های جدید برای مقابله با این ویروس، سفر با ناوگان حمل و نقل عمومی از روز شنبه ۲۰ آذر ماه تنها با ارائه کارت واکسن و تست منفی کرونا انجام خواهد شد.

او افزود:این دستورالعمل برای همه ناوگان حمل و نقل عمومی شامل اتوبوس، مینی بوی و سواری قابلیت اجرا دارد و مسافران محترم یا بایستی کارت واکسن را به همراه داشته و یا از تست منفی پی سی آر با اعتبار ۷۲ ساعت را به همراه داشته باشند.

او گفت: کاربرا‌های شرکت‌های مسافربری هنگام سوار شدن مسافران کارت واکسن و یا تست منفی پی سی آر را کنترل خواهند کرد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت:از سفر مسافران که کارت واکسن و یا تست منفی پی سی آر را ندارند ممانعت به عمل می‌آید.

او گفت:ضد عفونی کردن اتوبوس‌های ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای، توزیع آب آشامیدنی در بطر‌های یکبار مصرف، توزیع ماسک یکبار مصرف در بین مسافران و تمدید غیر حضوری (اینترنتی) کارت هوشمند رانندگان، ضدعفونی نمودن سالن‌های اعلام بار و همچنین انتظار مسافر، قرار دادن محلول‌های ضدعفونی در پایانه‌های بار و مسافر، از دیگر اقدامات این اداره کل برای مقابله با ویروس کرونا است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.