تخم‌مرغ‌های وارداتی وارد بازار شد

 

تخم‌مرغ‌های وارداتی با ارز ۴۲۰۰تومانی از ترکیه خریداری شده است و در برخی از فروشگاه‌ها و سایت‌های اینترنتی به‌قیمت مصوب هر شانه ۳۰عددی ۴۳هزار تومان به فروش می‌رسد.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم در روزهای اخیر علاوه بر میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران که تخم‌مرغ را به‌قیمت مصوب خود به فروش می‌رسانند این محصول در برخی از فروشگاه‌های سطح شهر نیز مشاهده می‌شود که هرشانه تخم‌مرغ 30عددی را با قیمت 43 هزار تومان عرضه می‌کنند.

مشاهدات میدانی در تهران نشان می‌دهد که این محصول در فروشگاه‌های مختلف با قیمت‌های متفاوتی نظیر 45 هزار تومان، 50 هزار تومان و حتی 55 هزار تومان نیز فروخته می‌شود در حالی که نباید بیشتر از 43 هزار تومان عرضه شود.

تخم‌مرغ به‌قیمت مصوب در فروشگاه اینترنتی معرفی‌شده توسط سازمان تعاون روستایی با عنوان بازرگام نیز فروخته می‌شود و علاوه بر تخم‌مرغ، مرغ منجمد با قیمت مصوب هرکیلوگرم 20 هزار تومان با تحویل رایگان عرضه می‌شود.

*اعلام قیمت مصوب انواع تخم‌مرغ بسته‌بندی

بر اساس قیمت کالاهای اساسی که وزارت جهاد کشاورزی اخیراً منتشر کرده است میان آنها نرخ انواع تخم‌مرغ بسته‌بندی در تعداد مختلف نیز وجود دارد که بر این اساس حداکثر قیمت مصوب هر شانه تخم‌مرغ 30عددی بسته‌بندی‌شده 51 هزار تومان است.

قیمت مصوب تخم‌مرغ شانه‌ای 30عددی فله 43 هزار تومان، تخم‌مرغ به‌صورت کیلویی، هر کیلوگرم 22 هزار و 500 تومان، تخم‌مرغ در بسته 4عددی 7 هزار و 600 تومان، تخم‌مرغ در بسته 6عددی 11 هزار و 400 تومان، تخم‌مرغ در بسته 9عددی 17 هزار و 100 تومان، تخم‌مرغ در بسته‌بندی 15عددی 28 هزار و 500 تومان، تخم‌مرغ در بسته‌بندی 20عددی 38 هزار تومان، تخم‌مرغ در بسته‌بندی 24عددی 45 هزار و 600 تومان و تخم‌مرغ در بسته‌بندی 30عددی شیرینگ پک‌شده با درب رو 51 هزار تومان است.

بر اساس مشاهدات میدانی تمایل برای عرضه تخم‌مرغ در بسته‌های 4 تا 24 عددی بیشتر توسط شرکت‌های بسته‌بندی مشاهده می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.