نخستین میز ملی لجستیک ایران در منطقه آزاد ماکو آغاز به کار کرد

 

نخستین میز ملی لجستیک ایران در منطقه آزاد ماکو با حضور شهرام آدم نژاد معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان و دست اندرکاران حوزه لجستیک برگزار شد.

به گزارش سی نیوز و به نقل از خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی،  نخستین میز ملی لجستیک ایران در منطقه آزاد ماکو واقع در استان آذربایجان غربی به مدت دو روز هفدهم و هجدهم تیرماه با حضور جمعی از مسؤولان دولتی و فعالان بخش خصوصی و با حمایت انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران برگزار می‌شود.

شهرام آدم‌نژاد معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی، مهدی صفری‌مقدم مدیرکل دفتر طرح جامع و مدل‌های حمل‌ونقل، حمیدرضا شهرکی ثانوی مدیرکل دفتر لجستیک سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و سید علیرضا سید وکیلی مدیرکل دفتر مهندسی حمل‌ونقل شرکت راه‌آهن به نمایندگی از وزارت راه‌وشهرسازی در این مراسم شرکت کرد.

گفتنی است: میز ملی لجستیک ایران رویدادی است که به ابتکار و اجرای مجله‌ی لجستیک و زنجیره تأمین طراحی و برنامه‌ریزی شده و مقرر است به صورت ماهیانه در یکی از مراکز و قطب‌های لجستیکی کشور به میزبانی دستگاه مسؤول لجستیک منطقه برگزار شود.

هدف اصلی از برگزاری این رویداد معرفی ظرفیتهای لجستیکی میزبان به فعالان و دست‌اندرکاران لجستیکی کشور و فراهم ساختن محیطی تخصصی برای بحث و تبادل‌نظر فعالان و مسؤولین محلی و ملی در راستای تمرکززدایی از صنعت لجستیک کشور است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.