جلوگیری از خروج خدمه خارجی از کشتی‌ها در بنادر خوزستان

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان با اشاره به نظارت بر تردد خدمه کشتی ورودی به خارج از کشتی در بنادر گفت: مجوز خروج موقت از کشتی (Shore Pass) نیز برای خدمه کشتی‌های خارجی صادر نمی‌شود.

 

به گزارش سی نیوز و به نقل از ایسنا، عادل دریس در خصوص تمهیدات اندیشیده‌شده برای کنترل بنادر و مرزهای دریایی خوزستان در خصوص ورود کشتی‌های خارجی اظهار کرد: اقدامات و دستورالعمل‌های خاص بهداشتی برای کشتی‌های خارجی ورودی به بنادر خوزستان در حال اجرا است.

وی افزود: وضعیت سلامت خدمه‌ کشتی‌های ورودی توسط تیم قرنطینه و بهداشت،‌ کنترل و بر تردد خدمه کشتی ورودی به خارج از کشتی نظارت می‌شود و مجوز خروج موقت از کشتی (Shore Pass) نیز برای خدمه کشتی‌های خارجی صادر نمی‌شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت: نظارت بر تردد خدمه کشتی ورودی به خارج از کشتی و کنترل تردد کارگران تخلیه و بارگیری روی عرشه کشتی ورودی از جمله اقداماتی است که از لحظه ورود کشتی تا پهلوگیری آن در بنادر استان خوزستان انجام می‌شود.

دریس گفت: ارائه هشدارهای بهداشتی لازم به راهنما و همه افرادی که با کشتی‌های از مبداء هند در ارتباط کاری هستند و جلوگیری از ورود افراد به کشتی در زمان پهلوگیری در اسکله تا زمان حصول اطمینان از سلامتی خدمه کشتی، از دیگر اقدامات برای جلوگیری از ورود کرونای هندی از مرزهای دریایی به کشور است.

وی افزود: اقدامات تکمیلی مرکز بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) نیز اعمال می‌شود تا در بنادر استان خوزستان مشکلی خاصی در شیوع کرونا ایجاد نشود.

لینک کوتاه http://i.seanews.ir/jV5Kd
ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments