دبیرکل انجمن کشتیرانی خبر داد: فعالیت غرفه انجمن در نمایشگاه بین المللی دریایی بندرعباس

 

دبیرکل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته از فعالیت غرفه این انجمن در نمایشگاه بین المللی دریایی در بندرعباس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سی نیوز، مسعود پل مه در این رابطه اظهار کرد:« انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته به واسطه رسالت و اهدافی که دارد در تلاش است تا حضور شایسته ای در نمایشگاه های تخصصی دریایی داشته باشد. در غرفه انجمن کشتیرانی نیز اطلاع رسانی مناسبی در خصوص فعالیت های متنوع این انجمن به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید.»

دبیرکل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته، تخصصی شدن و تجمیع نمایشگاه های مرتبط با حوزه دریایی را یکی از مهم ترین عوامل رونق یافتن آنها دانست و افزود:« این مسئله باعث می شود تا همه نهادها، سازمان ها، ارگان ها و شرکت های فعال در عرصه دریایی با تمرکز بیشتر بتوانند جدیدترین کالاها و خدمات خود را معرفی کنند و از سوی دیگر، فرصت های بیشمار دیگری همچون جذب سرمایه گذاری در حوزه دریا و بندر نیز در این رویداد بزرگ صورت بگیرد.»

یادآور می شود،  پنجمین نمایشگاه بین المللی دریایی به مدت سه روز و تا ٧ اسفندماه سال جارى در محل دائمى نمایشگاه هاى بندرعباس برپا خواهد بود. هر چند که پیش از این اعلام شده بود در این نمایشگاه ٧ شرکت خارجی و ۵٣ شرکت ایرانی محصولات و خدمات دریایی، تجهیزات دریایی و فعالیت‌های ارگان‌های دریایی را ارائه خواهند کرد اما با استقبال صورت گرفته تعداد شرکت هاى خارجى شرکت کننده به ٨ و تعداد شرکت هاى داخلى به ۶۵ مورد افزایش یافت تا در مجموع تعداد غرفه هاى حاضر در نمایشگاه به ٧٣ مورد برسد.

این نمایشگاه بستری به منظور مذاکره شرکت ها و ارگان های دریایی خواهد بود تا در صورت موافقت شرکت کنندگان، شرایط انعقاد قرارداد دوجانبه یا چندجانبه فرآهم شود. در بخش های مختلف پنجمین نمایشگاه بین المللی دریایی سازمان هایی نظیر حفاظت محیط زیست، شیلات، شرکت ملی نفت کش ایران، سازمان بنادر و دریانوردی، مناطق آزاد و تجاری، نیروی دریایی سپاه، ارتش و… حضور خواهند داشت.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.