آرامی خبر داد: تدوین برنامه تشویق درآمدزایی و کاهش هزینه‌ها در بنادر

 

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی گفت: منضبط کردن فرآیند کاهش هزینه‌ها از سال آینده مورد توجه بیشتری قرار می‌گیرد.

به گزارش سی نیوز و به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، منصور آرامی در گردهمایی روسای امور مالی بنادر کشور افزود: بخش قابل توجهی از مسئولیت بنادر بر عهده بخش مالی است و فعالیت های این گروه بر عملکرد هزینه و درآمدهای بنادر و سازمان بنادر و دریانوردی اثر گذار است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت مباحث مالی  تصمیم گرفته شده تا در سال ۹۷ تمرکز جدی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع، علاوه بر موارد حقوقی و رفاهی و …، بر ساختارمند کردن و منضبط کردن فرآیند کاهش هزینه ها و افزایش درآمد ها باشد.

آرامی گفت: در برنامه جدید سازمان بنادر و دریانوردی طرح هایی برای پاداش و تشویق فعالیت های موفقیت آمیز بنادر در کاهش هزینه ها و افزایش درآمدها پیش بینی شده است لذا امیدواریم  طرح یاد شده منجر به تغییرات قابل توجهی در این نسبت ها باشیم.

معاون سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر حساسیت فعالیت بخش مالی بنادر عنوان کرد: مسئولیت کار این بخش بسیار بالا است و همواره حجم کار زیادی متوجه کارکنان است و از این حیث توجه لازم وجود دارد. کار دقیق بخش مالی، باعث ارتقا سطح شفافیت سازمان می شود و باید برای افزایش روز افزون آن تلاش کرد.

 

 

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments