بندر هامبورگ به عنوان بهترین بندر جهان انتخاب شد!

سی نیوز – سرویس بین الملل * بندر هامبورگ ، یکی از بزرگترین و پرمخاطب‌ترین بنادر جهان، به عنوان بهترین بندر جهان در جشنواره “Asian Freight, Logistics and Supply Chain Awards” انتخاب شد.این جشنواره توسط مجله “Asia Cargo News” برگزار شده است. این جایزه بر اساس ارزیابی و رأی‌گیری حدود ۱۵٬۰۰۰ خواننده و مشترک الکترونیکی این مجله به بنادر برتر جهان اهدا می‌شود.

این جایزه به بندر هامبورگ برای سومین بار اهدا شده است، آنها در سال های  ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ جوایز مشابه ای را دریافت کرده بودند.

بندر هامبورگ، با وجود موقعیت جغرافیایی استراتژیک در شمال غربی آلمان و به عنوان یکی از بزرگترین و پرمخاطب‌ترین بنادر جهان، نقش حیاتی در حمل و نقل بین‌المللی کالاها و ارتباطات تجاری دارد.

آکسل ماترن، مدیر عامل بازاریابی بندر هامبـورگ، اظهار داشته است که این انتخاب نشان می‌دهد که بندر هــامبورگ همچنان از خدمات عالی و توانایی‌های برجسته برخوردار است که در زمان‌های بحرانی نیز مقاومت و پاسخگویی را به خوبی انجام می‌دهد.

این انتخاب نه تنها بر اهمیت بندر هامبورگ در صنعت حمل و نقل جهانی تأکید می‌کند، بلکه نشان می‌دهد که تلاش‌های این بندر برای بهبود و ارتقاء خدمات و مقاومت در برابر چالش‌های مختلف، به طور کامل شناخته شده است.

منبع:https://hamburg-business.com/

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.