پیام تبریک صمیمانه دبیرکل انجمن کشتیرانی به رئیس‌جمهور منتخب

به گزارش روابط عمومی انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران، مسعود پل مه دبیر کل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران طی پیامی انتخاب دکتر مسعود پزشکیان را به عنوان رئیس‌جمهور تبریک گفت؛ متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
به نمایندگی از سوی جامعه دریایی و بندری کشورعزیزمان ایران ، انتخاب شایسته حضرتعالی به مقام ریاست جمهوری را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
اعتماد قاطع مردم شریف ایران در حماسه 15 تیر به شخصیت برجسته حضرتعالی که دارای سوابق روشن علمی، اجرایی و جهادی هستید، فصل دیگری از مردم‌سالاری دینی، اقتدار و تعالی کشور رابه نمایش گذاشت.
مردم بزرگ ایران در 15 تیر ماه 1403 با همدلی و همراهی، بار دیگر از آزمون سیاسی خود سربلند عبور کرده‌ و انتخاب جنابعالی به عنوان رئیس‌جمهور، نشان از اراده آنان در برابر یاوه گویی های دشمنان قسم خورده این مرز و بوم بوده است.
ما معتقدیم، نظر به توانمندی‌های حضرتعالی و اعتقاد راسخ به آرمان‌های بلند کشور عزیزمان ایران و با استعانت از درگاه خداوند متعال،به افق های روشن و تعالی دست خواهیم یافت.
نگاه ویژه حضرتعالی به زمینه‌های اقتصادی، از جمله رشد سرمایه‌گذاری و تولید، بهبود فضای کسب و کار، توسعه بازار سرمایه و بهبود معیشت عامه مردم و اقتصاد دریا محور، نشان از نگرش ژرف و شایسته مدیریتی به مولفه های اساسی و رو به پیشرفت و توسعه است.
ضمن تبریک این پیروزی شیرین به مقام معظم رهبری ، مردم شریف ایران و جنابعالی، از درگاه پروردگار و حضرت ولیعصر(عج)، عزت ، سرافرازی و سربلندی تمامی صادقین به خدمت منجمله حضرتعالی را مسئلت داریم.
امید است با استفاده از ظرفیت های تمام نیروهای متخصص و متعهد و با بهره‌برداری از تجربیات مثبت گذشته، به خلق حماسه اقتصادی و تحقق اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران نائل آییم.

با آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون
مسعود پل مه
دبیرکل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.