فرامرزیان به عنوان دبیر جدید انجمن حمل و نقل بین المللی ایران انتخاب شد

به گزارش سی نیوز به نقل از روابط عمومی انجمن حمل و نقل بین المللی ایران؛ در چهل و‌ پنجمین نشست هیئت مدیره ، پس از وصول استعفای قربان جعفرزادگان ، با اکثریت آرای اعضای هیئت مدیره ، بهنام فرامرزیان به عنوان دبیر جدید انجمن انتخاب شد.

در جلسه تودیع و معارفه دبیر جدید ، محمد نیک پی با قدردانی از زحمات قربان جعفرزادگان ، گفت : این تغییر به واسطه اصرار ایشان مبنی بر کناره گیری از سمت دبیری بود و ما از تلاش ها و مساعدت های ایشان تقدیر و تشکر میکنیم.
وی افزود ؛ ما در مقطعی سکان دبیری انجمن را به دست ایشان سپردیم که واقعا اوضاع و شرایط بسیار سخت و حساس بود و‌ انصافا ایشان با فداکاری و حضور دائم در ساختمان انجمن توانستند به خوبی اوضاع نابسمان را سامان بخشند، که این تلاش ها به سادگی قابل تقدیر نیست.

رئیس هیئت مدیره انجمن ایران در ادامه ، با تمجید از شخصیت و سابقه بهنام فرامرزیان گفت ؛ حُسن شهرت ، دانش و تجربه ایشان باعث شد تا همه اعضای هیئت مدیره متفق القول ، وی را به سایر گزینه ها ارجح بدانند.

محمد نیک پی ، ضمن تشکر از حضور بهنام فرامرزیان و قبول این مسئولیت خطیر ، حفظ حقوق حقه همه اعضای انجمن در مجامع داخلی و بین المللی را یکی از الویت های اصلی این روزها دانست و ابراز امیدواری کرد تا دبیر جدید ، با حمایت و کمک همه اعضای هیئت مدیره ، به برنامه ها و هدف های تعیین شده فائق آید .

بهنام فرامرزیان نیز ، در این مراسم گفت : باعث افتخار هست که پس از سی سال خدمت در امور کارنه تیر اتاق بازرگانی ، امروز فرصت جدیدی برای خدمت به صنف حمل و نقل بین المللی فراهم‌شده است.

وی دنبال کردن اهداف انجمن ایران را مسئولیتی بزرگ توصیف کرد و گفت ؛ پیش از این کارهای بزرگی در انجمن انجام گرفته ، اما معتقدم کارهای زیادی هم برای انجام مانده است.

فرامرزیان ، بزرگترین و مهمترین ماموریت خود در سمت جدید را ، ایجاد فضای تعاون ، همدلی و همکاری به منظور فراهم کردن بستر مناسب برای ورود نسل جوان عنوان کرد و گفت : برای رسیدن به اهداف همواره دو‌ مولفه دانش و تلاش نیاز است ، که تلاش به عنوان مهمترین اقدام عملی برای رسیدن به اهداف ترسیمی است.

دبیر جدید انجمن حمل و نقل بین المللی ایران ، با تشکر از اعتماد و انتخاب هیئت مدیره برای سپردن این مسئولیت خطیر ، گفت ، همواره دو اصل صداقت ، اطمینان و آزادی عمل برای من جهت رسیدن به هدف مهم بوده ، که امیدوارم اعضای هیئت مدیره این فضا را که حتما باعث رشد و شکوفایی انجمن خواهد شد ، برای من فراهم سازند.

گفتنی است ، پس از اتمام جلسه ، بهنام فرامرزیان ضمن بازدید از بخش های مختلف انجمن ، کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.