“کشتیرانی جمهوری اسلامی” به شرکت حمل چندوجهی تبدیل می‌شود

به گزارش سی نیوز مدیرعامل شرکت جنوب- خط ایران با اشاره به استراتژی گروه کشتیرانی برای تبدیل به شرکت حمل‌و‌نقل چندوجهی گفت: ۵۰ دستگاه کانتینر محموله لجستیکی در پایانه کانتینری شرکت کشتیرانی جنوب-خط ایران در بندرعباس تحویل شد.

عبدالناصر نیازی با اشاره به استراتژی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تبدیل شدن به یک شرکت حمل‌و‌نقل چندوجهی گفت: برای دستیابی به این هدف، مجموعه اقدامات گسترده‌ای از سوی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در حال برنامه ریزی است؛ ضمن اینکه در این راستا، به تازگی 50 دستگاه کانتینر محموله لجستیکی در پایانه کانتینری شرکت کشتیرانی جنوب-خط ایران در بندرعباس تحویل شده است.

وی افزود: این محموله صادراتی متعلق به بخش خصوصی، از سوی شرکت کشتیرانی جنوب- خط ایران به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، از مرکز کشور تا مقصد صادراتی خود حمل شده است.

نیازی گفت: کل فرآیند از تحویل کانتینر خالی به صاحب کالا تا حمل ریلی به محوطه پایانه در بندرعباس و سپس حمل به شناور گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در این بندر تا رسیدن به مقصد، طی یک عملیات لجستیکی با موفقیت انجام شد.

مدیرعامل کشتیرانی جنوب-خط ایران یکی از ویژگی‌های ترمینال کانتینری این شرکت در بندر شهید رجایی بندرعباس را مجهز بودن به دو و نیم کیلومتر ریل دانست و ادامه داد: با توجه به امکانات موجود در اختیار کشتیرانی جنوب-خط ایران، مقرر شده که شرکت بخش خصوصی صاحب 50 دستگاه کانتینر، حجم بار صادراتی و وارداتی خود را در این مسیر تا هزار دستگاه در ماه افزایش دهد.

وی همچنین گفت: با اضافه شدن شرکت حمل‌و‌نقل ترکیبی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به فرآیند یاد شده، شاهد چرخه لجستیکی کامل صادرات و واردات هزاران کانتینر کالا در سال خواهیم بود.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.