گفتگوی جالب آمریکایی ها و اسپانیایی ها روی فرکانس اضطراری کشتیرانی

کانال دنیای قدیم ( تاریخی نوستالژی ) گفتگویی را که 26 سال پیش میان اسپانیایی ها و آمریکایی ها روی فرکانس اضطراری کشتیرانی ضبط شده است،  منتشر کرد.

به گزارش تین نیوز، این گفتگو واقعی است و روی فرکانس اضطراری کشتیرانی، روی کانال 106 سواحل Finisterra Galicia میان اسپانیایی ها و آمریکایی ها در 16 اکتبر 1997 ضبط شده است.

اسپانیایی ها : A-853 با شما صحبت می کند، لطفا 15 درجه به جنوب بچرخید تا از تصادف اجتناب کنید، شما دارید مستقیما به طرف ما می آیید! فاصله 25 گره دریایی.

آمریکایی ها : ما به شما پیشنهاد می کنیم 15 درجه به شمال بچرخید تا با ما تصادف نکنید!

اسپانیایی ها : منفی، تکرار می کنیم 15 درجه به جنوب بچرخید تا تصادف نکنید.

آمریکایی ها (یک صدای دیگر) : کاپیتان یک کشتی ایالات متحده آمریکا با شما صحبت می کند، به شما اخطار می دهیم 15 درجه به شمال بچرخید تا تصادف نشود.

اسپانیایی ها: این پیشنهاد نه عملی است و نه مقرون به صرفه، به شما پیشنهاد می کنیم 15 درجه به جنوب بچرخید تا با ما تصادف نکنید.

آمریکایی ها: کاپیتان ریچارد جیمس هاوارد، فرمانده ناو هواپیمابر یو اس اس لینکلن با شما صحبت می کند. 2 رزم ناو، 5 ناو منهدم کننده، 4 ناوشکن، 6 زیر دریایی و تعداد زیادی کشتی های پشتیبانی ما را اسکورت می کنند، به شما پیشنهاد نمی کنم، به شما دستور می دهم راهتان را 15 درجه به شمال عوض کنید، در غیر این صورت مجبور هستیم اقدامات لازمی برای تضمین امنیت این ناو اتخاذ کنیم! ، لطفا بلافاصله اطاعت کنید و از سر راه ما کنار روید!

اسپانیایی ها: خو آن مانوئل سالاس آلکانتارا با شما صحبت می کند ، ما دو نفر هستیم و یک سگ، 2 وعده غذا، 2 قوطی آبجو و یک قناری که فعلا خوابیده ما را اسکورت می کنند! پشتیبانی ما ایستگاه رادیویی زنجیره دیال ده لاکورونیا و کانال 106 اضطراری دریایی است.

ما به هیچ طرفی نمی رویم زیرا ما روی زمین قرار داریم و در ساختمان فانوس دریایی A-853 Finisterra روی سواحل سنگی گالیسیا هستیم، شما می توانید هر اقدامی که به صلاحتان باشد را اتخاذ کنید و هر غلطی که می خواهید بکنید تا امنیت کشتی کثافتتان را که به زودی روی صخره ها متلاشی می شود تضمین کنید، بنابراین بازهم اصرار می کنیم و به شما پیشنهاد می کنیم عاقلانه ترین کار را بکنید و راه خودتان را 15 درجه جنوبی تغییر دهید تا از تصادف اجتناب کنید!

آمریکایی ها: آها باشه ، گرفتیم ممنون!

گفتگویی که واقعاً روی فرکانس اضطراری کشتیرانی ضبط شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.