اولین هنرستان دریایی جوار بنادر در هرمزگان راه اندازی می شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: اولین هنرستان دریایی جوار سازمان بنادر و دریانوردی در محل اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان راه اندازی می شود.
به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، محمد قویدل مدیر کل آموزش و پرورش امروز با حضور در سازمان بنادر و دریانوردی استان ضمن دیدار با مدیرکل و معاونین این سازمان، در خصوص ایجاد اولین هنرستان جوار سازمان بنادر و دریانوردی استان تبادل نظر و تصمیم گیری کردند.

محمدقویدل گفت: به منظور توسعه مهارت های حرفه ای برابر نیازهای شغلی استان و بنا به تاکید استاندار محترم استان در خصوص توسعه فضاهای هنرستانی برابر نیازهای شغلی استان، اولین هنرستان دریایی در بندرعباس راه‌اندازی می شود.

قویدل افزود: این هنرستان جوار با همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی استان راه اندازی خواهد شد که بدین منظور امروز با مدیرکل و معاونین سازمان بنادر و دریانوردی استان دیدار و از نزدیک فضاهای آموزشی آن سازمان مورد بازدید قرار گرفت.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان هرمزگان خاطر نشان کرد: با پیگیری و همکاری لازم ان شاالله هنرستان مذکور راه اندازی و از مهرماه شروع به فعالیت خواهد کرد.

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع: https://www.farsnews.ir/hormozgan/news/14020519000605

لینک کوتاه: https://seanews.ir/50526

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.