وزیر راه و شهرسازی: اصحاب رسانه، وجدان بیدار و مشعل داران آگاهی بخش جامعه‌ اند

 وزیر راه و شهرسازی با صدور پیامی ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه رسانه و اهالی قلم تبریک گفت و اصحاب رسانه را وجدان بیدار و مشعل داران آگاهی بخش جامعه دانست.

به گزارش سی نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی با صدور پیامی ضمن گرامیداشت نام و یاد بلند شهدای رسانه، روز خبرنگار را به اهالی عرصه قلم و خبر تبریک گفت.

متن پیام وزیر راه و شهرسازی به شرح زیر است:

ن و القلم و ‌ما یسطرون
اصحاب رسانه، وجدان بیدار و مشعل داران آگاهی بخش جامعه اند که متعهدانه تلاش می‌کنند، چون دیده‌بانی هوشیار که روز و شب خویش را به دنبال یافتن حقیقت و آگاهی بخشی به مردم است، بازتاب دهنده اخبار، رویدادها، دستاوردها و البته کژی‌ها و نادرستی‌ها باشند و با روایتگری صادقانه، بر سایه‌ها و ‏تاریکی‌ها نور بیافکنند و شفافیت و حقیقت را در معرض دید مردم قرار دهند.‏

وزارت راه و شهرسازی نیز، همواره با اتکا به خبرنگاران خبیر و صادق، به اطلاع رسانی از فعالیت‌هایش پرداخته است.

اینجانب ضمن گرامی داشت نام و یاد بلند شهدای رسانه و تبریک فرارسیدن روز خبرنگار، از همکاری های اهالی قلم و مطبوعات ‌و به ویژه خبرنگاران در انعکاس اخبار حوزه راه و شهرسازی، صمیمانه سپاسگزاری می کنم.

از خداوند متعال، توفیق روزافزون و سلامتی، برای تمام خبرنگاران کوشا و سخت کوش و همه فعالان در عرصه حساس رسانه ای کشور را مسالت دارم.

مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی

 

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع: news.mrud.ir/news/141110

لینک کوتاه: https://seanews.ir/50462

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.