راه ­اندازی سامانه نظارت و کنترل بر عملیات کانتینری در بندر چابهار

سامانه ​نظارت و کنترل بر عملیات​کانتینری(CCS) ​سازمان بنادر و دریانوردی در اسکله ­های ​شهید بهشتی و شهید کلانتری بندر چابهار با موفقیت نصب و راه اندازی شد و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش سی نیوز به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سعید خورسندی، مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام این خبر، گفت: اولین مانیفست کشتی کانتینری در بندر شهید کلانتری چابهار، اواسط تیرماه جاری، در سامانهCCSبارگذاری شد.

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه سامانه نظارت و کنترل عملیات کانتینری در بندر شهید بهشتی چابهار، اسفند سال گذشته، عملیاتی شده است، تاکید کرد: تسهیل فرایند تجارت و به منظور مدیریت عملیات اسنادی؛ نظارت و کنترل بر اپراتورهای بندری و همچنین تبادل اطلاعات با سامانه جامع تجارت در بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان، از مهم­ترین کارکردهای سامانه CCS قلمداد می­شود.

شایان توجه است که سامانه نظارت و کنترل بر عملیات کانتینری(CCS) علاوه بر بهره­برداری در بندر شهید رجایی به عنوان بزرگ ترین بندر کانتینری کشور، در سایر بنادر کانتینری از جمله بنادر بوشهر، خرمشهر و امام خمینی (ره) نیز راه­اندازی و عملیاتی شده است.

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع: https://www.pmo.ir/fa/news/63563

لینک کوتاه: https://seanews.ir/49518

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.