پروژه راه دسترسی اختصاصی بندر نوشهر در سال 1403 بهره برداری می شود

بندر نوشهر معاون برنامه‌ریزی،توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی گفت: انتظار داریم با تکمیل و آماده شدن پروژه راه دسترسی اختصاصی بندر نوشهر، تردد کامیون‌ها و انتقال کالاها از سال ۱۴۰۳ از طریق این راه دسترسی انجام شود.

به گزارش سی نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از سازمان بنادر و دریانوردی، حسن بیک محمدلو عضو هیأت عامل و معاون برنامه‌ریزی،توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی در حاشیه بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر، با اشاره به پروژه راه دسترسی اختصاصی بندر نوشهر، گفت: انشاالله نصب عرشه‌ پل در دست ساخت در مسیر اجرای این پروژه در ماه‌های آینده نهایی خواهد شد.

عضو هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی افزود: بخش دیگر این پروژه که در محدوده بندر نوشهر قرار دارد با توجه به بودجه‌ای که به تناسب در این زمینه برای سال ۱۴۰۲ تعریف شده است تا پایان امسال توسط اداره‌کل بنادر و دریانوردی مازندران جذب خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی اظهارکرد: امیدوار هستیم این بخش از پروژه نیز که در محدوده بندر نوشهر واقع شده است تا پایان امسال تکمیل شود و به اتمام برسد.

بیک‌محمدلو تصریح کرد: انتظار داریم با تکمیل و آماده شدن پروژه راه دسترسی اختصاصی بندر نوشهر، تردد کامیون‌ها و انتقال کالاها از سال ۱۴۰۳ از طریق این راه دسترسی صورت بگیرد و مشکلات ترافیکی که تا پیش از این در داخل شهر نوشهر و در محدوده بندر وجود داشت برای همیشه برطرف شود.

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع: http://news.mrud.ir/news/137661

لینک کوتاه:

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.