تشریح ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری بندر دیر برای هیات قطری‌

در ارتباطی ویدئو کنفرانسی و با حضور عضو هیات عامل و معاون بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی، ظرفیت‌ و فرصت‌های سرمایه‌گذاری بندر دیر برای هیات سرمایه گذار قطری‌ تشریح شد.

به گزارش سی نیوز به نقل از ایرنا، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در این ارتباط ویدئو کنفرانسی اظهار کرد: توسعه زیرساخت‌های بندری در اولویت پروژه‌های بنادر استان بوشهر بوده و در همین راستا توجه ویژه‌ای به جذب سرمایه‌گذاران توانمند داخلی و خارجی شده است.

محمد شکیبی‌نسب افزود: بندر دیر از لحاظ جغرافیایی نزدیک ترین بندر کشور به قطر است که به تناسب این موقعیت استراتژیک در حوزه صادرات و ترانزیت تمرکز ویژه‌ای به بندر دیر معطوف شده است.

وی عنوان کرد: با چشم‌انداز روشن توسعه صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس طی یک سال گذشته پروژه محوطه سازی در بندر دیر به سرانجام رسیده و اکنون عملیات اجرایی احداث چهار پست اسکله در بندر دیر در دست انجام است.

شکیبی‌نسب گفت: اکنون سرمایه‌گذاران قطری داوطلب سرمایه‌گذاری در بندر دیر هستند که در همین راستا مطالعات ارزشمندی نیز پیرامون ظرفیت‌های توسعه‌ای این بندر انجام دادند.

سرمایه‌گذاران قطری در تداوم نگاه مثبت خود برای سرمایه‌گذاری در بندر دیر، فردا دوشنبه نیز به صورت میدانی از این بندر بازدید می‌کنند.

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع: https://www.irna.ir/news/85151129

لینک کوتاه: https://seanews.ir/49018

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.