بندر امیرآباد، پلی برای افزایش صادرات در مناطق آزاد

بندر امیرآباد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از بندرامیرآباد یکی از راهبردی ترین بنادر ایران در نوار ساحلی دریای خزر بازدید کرد.

به گزارش سی نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، حجت اله عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور در بندرامیرآباد از ظرفیت‌ها، پروژه‌ها و زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری این بندر بازدید کرد.

وی در این بازدید طرح‌های توسعه‌ای و سرمایه‌گذاری بندرامیرآباد را مطلوب ارزیابی و ابراز امیدواری کرد: اقدامات ارزنده انجام شده توسط مجموعه مدیریتی این بندر، علاوه بر افزایش جذب سرمایه گذار، بهبود شرایط اقتصادی منطقه را نیز به همراه داشته باشد.

عبدالملکی همچنین بر شناسایی و ارزیابی فرصت‌های جدید سرمایه‌گذاری به منظور جهش تولید و صادرات در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و معرفی آن به سرمایه‌گذاران ایرانی و خارجی تأکید کرد.

در این بازدید نیز مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد به تبیین جایگاه و ظرفیت این بندر در منطقه پرداخت و عملکرد بندرامیرآباد در حوزه سرمایه‌گذاری اعم از فرآیند جلب ، جذب و واگذاری اراضی به متقاضیان را با توجه به وجود ۱۰۶۰ هکتار اراضی پسکرانه تشریح کرد.

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع: news.mrud.ir/news/136044

لینک کوتاه: https://seanews.ir/48381

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.