فرمانده نیروی دریایی ارتش: با اقتدار در صحنه دریا حضور پیدا کردیم

فرمانده نیروی دریایی ارتش تاکید کرد: ما با اقتدار در صحنه دریا حضور پیدا کردیم و اکنون بزرگترین و بالاترین سطح بانک اطلاعاتی را در طول این سفر جمع‌آوری کردیم و در اختیار ما قرار دارد.

به گزارش سی نیوز به نقل از ایسنا، شهرام ایرانی با حضور در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در مراسم تجلیل مجلس از ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش بیان کرد: ما با اقتدار در صحنه دریا حضور پیدا کرده و در صحنه دریا هر آنچه شیطنت بود با سیلی محکم پاسخ داده شد. سرلوحه کار ما انزواگریزی و تحریم‌ ناپذیری مردم بوده است. ناوگروه ۸۶ از ۲۹ استان شکل گرفته و همه در کنار یکدیگر ماموریت افتخارآفرینی را اجرا کردیم.

ایرانی در ادامه اظهار کرد: شناورهای ما با استفاده از دانش بومی و تخصص درون کشور ساخته شده و نشان دادیم هرگاه اراده کنیم در اوج توطئه‌ها وظیفه خود را به نحو احسن انجام خواهیم داد. در مهرماه ۱۴۰۱ ناوگروه ۸۶ ماموریت خود را آغاز کرد البته در یک دوره یکساله نیز قبل از آغاز این ماموریت کار علمی انجام شد ما به دریا تسلط پیدا کردیم دریانوردی ما سبز بود و پیام صلح و دوستی را رساند و همه قوانین به خوبی رعایت شد. در هر بندری که حضور پیدا کردیم ابتدا نماز جماعت برگزار شد حتی یک شیطنت نیز انجام نشد با قدرت در دریا و در خشکی حضور پیدا کردیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در ادامه تصریح کرد: اکنون خوشحال هستیم که توانستیم موجبات شادی مردم را فراهم کنیم. در ایامی که مصادف بود با ایام آزادسازی خرمشهر، خرمشهر دیگری هم ساختیم امروز پرچم نظام اسلامی در سراسر دنیا برافراشته است. عمق ژئوپلیتیکی و عمق راهبردی ما به عنوان دست بلند نظام باید تقویت شود. چند ابهام‌ راهبردی برای دشمنان ایجاد کردیم و حتما با این ابهام‌ها صحنه روزگار را ترک خواهند کرد. ما بزرگترین و بالاترین سطح بانک اطلاعاتی را در طول این سفر جمع‌آوری کردیم و امروز در اختیار ما است و سطح بازدارندگی ما به بالاترین سطح افزایش یافته است.

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع: isna.ir/xdNX5x

لینک کوتاه: https://seanews.ir/47875

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.