سرپرست اداره‌کل تامین و مهندسی تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی معرفی شد

در مراسمی با حضور عضو هیات عامل ومعاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی، ابوطالب گرایلو، به عنوان سرپرست اداره‌کل تامین و مهندسی تجهیزات این سازمان معرفی و از تلاش‌ها و خدمات سازنده آیت الله رضازاده مدیرکل پیشین قدردانی شد.

به گزارش سی نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادرودریانوردی، علی فتحی، معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی در این مراسم، با اشاره به انتخاب و معرفی سرپرست اداره‌کل تامین تجهیزات از کارشناسان دریایی، از تغییر رویکرد در حوزه تامین تجهیزات خبر داد و با اشاره به پیشینه انتخاب مدیران مهندسی با ملاحظه ویژگی‌های فنی در واحد تامین تجهیزات، گفت: در رویکرد جدید معاونت توسعه امور زیربنایی، بنا بر این است از ظرفیت‌های حوزه‌های عملیات بندری دریایی به عنوان بهره‌بردار خدمات مهندسی و تامین تجهیزات، استفاده شود.

فتحی، همچنین با اشاره به ضرورت تامین تجهیزات اضطراری در سال جاری، افزود: با توجه به دو رویکرد دولت مبنی بر توسعه زیرساخت‌ها متناسب با برنامه‌های دولت در ارتقای همکاری‌های بندری و دریایی با کشورهای همسایه و رویکرد اقتصاد دریامحور، توسعه تجهیزات بندری و دریایی با همت بیشتری دنبال می‌شود.

معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی خاطر نشان کرد: توازن بین توسعه عمرانی با توسعه تجهیزاتی، از دیگر برنامه جدی و تحول‌برانگیز معاونت مهندسی قلمداد می‌شود .

گفتنی است، ابوطالب گرایلو دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته مهندسی دریایی از دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم ها و بهره وری است.

وی با سابقه کاری ٢٣ ساله مستمر در سازمان بنادر و دریانوردی از شهریور ۱۳۷۸ تاکنون، در سمت‌های مختلف مسئولیتی در حوزه معاونتهای امور دریایی و امور بندری مشغول به کار بوده است.

رئیس اداره مرکزی بازرسی و ثبت شناورهای استان خوزستان در بندر خرمشهر؛ معاون امور دریایی و بندری اداره کل بندر و دریانوردی و منطقه آزاد اقتصادی بندر خرمشهر در استان خوزستان ؛ معاون امور دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) و معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران و منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر، بخشی از سوابق اجرایی گرایلو قلمداد می‌شود.

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع: https://www.pmo.ir/fa/news/62950

لینک کوتاه: https://seanews.ir/47732

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.