پیشرفت ۷۰ درصدی پروژه بازگشایی و تعریض خیابان شهید بایندر بندرانزلی

مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: در راستای بازگشایی و تعریض خیابان شهید بایندر شهرستان بندرانزلی، ۷۰ درصد اراضی آن خریداری شده است.

به گزارش سی نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، حسین یونسی مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان از آزادسازی بخشی از خیابان بایندر در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی اداره کل و تعامل شهر و بندر خبر داد و اعلام کرد: اداره کل به منظور کمک به کاهش ترافیک شهری و تردد کامیون‌های بندر، این پروژه را در دست اجرا دارد.

وی با بیان اینکه این پروژه از نیمه دوم سال ۱۴۰۱ آغاز شد، خاطرنشان کرد: اراضی که در مسیر تعریض این خیابان بودند توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان خریداری و یا در حال تعیین‌تکلیف هستند.

یونسی افزود: تا ۲۶ فروردین ماه ۷۰ درصد از این اراضی خریداری شده است و ۳۰ درصد باقی مانده آن نیز در حال مذاکره و خریداری است.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در مورد اعتبار این پروژه تصریح کرد: مساحت قطعاتی که باید تحت مالکیت بندر باشد، سه هزار و ۵۰۰ متر مربع است و پیش‌بینی می‌کنیم برای خرید این اراضی و اجرای پروژه مذکور حدود ۱۷۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است.

گفتنی است، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به همراه معاونان “فنی و مهندسی” و “برنامه‌ریزی و توسعه” از پروژه بازگشایی و تعریض خیابان شهید بایندر شهرستان بندرانزلی بازدید بعمل آوردند.

 

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع: news.mrud.ir/news/131889

لینک کوتاه: https://seanews.ir/46584

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.