مجوز تاسیس، ساخت و بهره‌برداری از پنج سازه دریایی در بنادر غرب هرمزگان صادر شد

به گزارش سی نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از سازمان بنادر و دریانوردی، مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: مجوز تاسیس، ساخت و بهره‌برداری پنج سازه دریایی در بنادر غرب استان صادر شد.

مرتضی سالاری در تشریح صدور مجوز تاسیس، ساخت و بهره برداری از سازه‌های دریایی در بنادر غرب اظهارکرد: طی سال گذشته مجوز تاسیس، ساخت و بهره‌برداری پنج سازه دریایی از سوی سازمان بنادر ودریا نوردی صادر شد.

وی مجوز بهره‌برداری خط لوله گازی کیش-گرزه، تمدید مجوز تاسیس و ساخت فاز یک و صدور مجوز بهره‌برداری اسکله‌های ۷ و ۸ صنایع انرژی بر پارسیان، تمدید مجوز تاسیس و ساخت طرح توسعه کوهین دریا و تمدید مجوز بهره‌برداری بندر آفتاب را از دیگر مجوزهای صادر شده در غرب هرمزگان اعلام کرد.

به گفته سالاری؛ در سال ۱۴۰۱ بازرسی دوره ای از ۴۵ سازه دریایی دارای مجوز از سازمان بنادر نیز توسط بازرسان سواحل و بنادر غرب هرمزگان به منظور تطابق با دستورالعمل ها و الزامات انجام شد.

مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان افزود: متقاضیان دریافت مجوز تاسیس، ساخت و بهره‌برداری از سازه‌های دریایی برای اطلاع از فرآیند صدور مجوزهای یادشده می توانند به سایت SM.PMO.IR مراجعه کنند.

سالاری بابیان اینکه متقاضیان بخش خصوصی با مراجعه به سایت MOJAVEZ.IR می توانند نسبت به ثبت درخواست‌های خود اقدام نمایند افزود : درگاه واحد خدمات الکترونیک سازمان بنادر و دریانوردی به آدرس SP.PMO.IR نیز پل ارتباطی بمنظور ثبت درخواستهای مربوط به دستگاههای دولتی است.

گفتنی است؛ بنادر و دریانوردی بندرلنگه و غرب هرمزگان نظارت بر بیش از ۳۷۰ کیلومتر نوار ساحلی و ۴۵ سازه دریایی واقع در این منطقه را برعهده دارد.

 

بازنشر خبر: سی نیوز

منبع: news.mrud.ir/news/131966

لینک کوتاه: https://seanews.ir/6477

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.