مولدسازی دارایی ها در دستور کار گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی

معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران نیز با اشاره به اینکه مولدسازی دارایی ها در دستور کار گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران قرار دارد، گفت: تلاش داریم با استفاده بهینه از دارایی ها نسبت به ایجاد ارزش افزوده اقدام نماییم.

سعید جبلی، معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی در مراسم آغاز عملیات اجرایی مجتمع های مسکونی ساحل گفت: زنجیره فعالیت گروه کشتیرانی در حوزه حمل و نقل بوده و در کنار آن، با توجه به موضوع مولدسازی دارایی ها ضروری است زمینه ای فراهم شود تا با این مولدسازی ایجاد ارزش افزوده بیشتری در راستای تامین منافع سهامداران ایجاد شود.

وی افزود: با توجه به اینکه بخشی از سهامداران گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، صندوق های بازنشستگی هستند هر حمایتی که از سوی دستگاه های اجرایی و مقامات ارشد محلی از گروه کشتیرانی صورت گیرد، منافع آن به سهامداران خواهد رسید.

به گفته جبلی، مولدسازی دارایی های ملکی و ساخت مسکن برای کارکنان به عنوان شهروندان و متقاضیان مسکن، در اولویت برنامه ریزی های گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران قرار دارد که بر این مبنا، باید به این نکته توجه داشت که ۳۷۰۰ نفر در دریا و ۳۰۰۰ نفر در خشکی مشغول فعالیت در قالب گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران هستند که باید با برنامه ریزی، نسبت به تامین مسکن برای آن ها اقدام نمود.

معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، تامین مسکن را عاملی دانست که باعث تحکیم خانواده ها، ایجاد انگیزه و رفع بخشی از دغدغه های کارکنان خواهد شد و گفت: با استفاده بهینه از دارایی ها می توان ایجاد ارزش افزوده کرد؛ ضمن اینکه رفع دغدغه مسکن کارکنان از جمله سیاست های گروه کشتیرانی به شمار می رود؛ که بر این اساس، دستورالعملی در دست تدوین است تا تخصیص واحد ها بر اساس اولویت صورت گیرد.

 

بازنشر: سی نیوز

منبع: https://www.tinn.ir/fa/tiny/news-252353

لینک کوتاه: https://seanews.ir/43779

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.