ناوهای ایرانی به کانال پاناما رسیدند

با گذشت ده روز از رسانه‌ای‌شدن ادعای پاناما درمورد حق پرچم کشتی های ایرانی، امیر دریادار حمزه علی کاویانی، جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش، از رسیدن ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به آمریکای لاتین خبر داد.

امیر دریادار حمزه علی کاویانی گفت: ناوگروه نیروی دریایی ارتش در غرب آمریکای لاتین پرچم ایران را به اهتزاز در آورده است.

به گزارش سی نیوز به نقل از ایسنا، امیر دریادار حمزه علی کاویانی، جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش در مراسم چهلمین روز شهادت شهید امنیت محمد پور مختاری در چالوس گفت: قدرت ایران اسلامی با همه فشارهایی که در چهل و چهار سال گذشته علیه کشورمان اعمال شده است روز به روز در حال افزایش است.

وی با بیان اینکه بیشتر تجهیزات دفاعی مورد نیاز کشور اکنون در داخل تولید می شود، افزود: ناوگروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در غرب آمریکای لاتین پرچم ایران اسلامی را به اهتزاز در آورده است و در شمال اقیانوس هند نیز ناوگروه های ارتش حضور قدرتمندانه دارند.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش، قدرت و عزت امروز ایران اسلامی را به برکت خون شهدا و رزمندگان دانست و ادامه داد: هدف دشمنان در بیش چهار دهه اخیر سرنگونی ایران اسلامی بود و می گفتند انقلاب اسلامی چهل سالگی خود را نخواهد دید اما به هدف خود نرسیدند و نظام اسلامی هر روز قدرتمندتر از پیش شده است.

امیر دریادار کاویانی گفت: هر توطئه ای که در ایران از ۳۰۰ سال گذشته تاکنون اتفاق افتاده است ردپای انگلیس و آمریکا در آن دیده می شود چونکه آنها خطر اسلام و تفکر استکبار ستیزی را علیه خود احساس کرده اند.

جانشین فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه دشمنان در زمینه سخت افزاری مقابل ایران ناکام شده اند، گفت: باید با تفکر اسلامی که شهدا الگوی آن هستند در برابر تفکر استکبار غرب مقابله کرد.

 

بازنشر: سی نیوز

منبع: isna.ir/xdNdCW

لینک کوتاه: https://seanews.ir/43169

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.