کارگروه ویژه گردشگری دریایی در گیلان تشکیل می‌شود

 استاندار گیلان از تشکیل کارگروه ویژه بخش گردشگری دریا در این استان خبر داد و گفت: در این کارگروه موانع، چالش‌ها و فرصت‌های گردشگری دریا در استان گیلان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، اسدالله عباسی در حاشیه بازدید از بندر چمخاله لنگرود اظهار کرد: اقتصاد دریا در استان‌های شمالی فعال نشده است و نیاز به تلاش و مدیریت جهادی دارد.

وی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری بندر چمخاله افزود: توجه به توانمندی‌های گردشگری دریا مغفول مانده است در حالی که اینها ظرفیت‌هایی هستند که می‌تواند پیشران در حوزه اقتصاد و اشتغال باشد.

استاندار گیلان از پیشرفت ۸۰ درصدی ساماندهی بندر چمخاله لنگرود خبر داد و اضافه کرد: بندر چمخاله لنگرود بستر مناسبی برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری دارد و از سرمایه گذاران بخش خصوصی در این منطقه استقبال می‌کنیم.

عباسی با اشاره به ظرفیت خوب بندری گیلان در بخش ترانزیت کالا بیان کرد: از ظرفیت ترانزیت کالا در بندر چمخاله باید نهایت بهره را گرفت.

وی از آغاز فعالیت بخش گردشگری بندر چمخاله در تابستان سال آتی خبر داد و افزود: همزمان با بکارگیری ظرفیت ترانزیت کالا در بندر چمخاله، از توانمندی گردشگری این منطقه نیز بهره خواهیم گرفت.

استاندار گیلان از تشکیل کارگروه ویژه بخش گردشگری دریا در این استان خبر داد و اضافه کرد: در این کارگروه موانع، چالش‌ها و فرصت‌های گردشگری دریا در استان گیلان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.