نجات ۳ سرنشین قایق صیادی از خطر غرق شدن در آب های بوشهر

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: سه سرنشین قایق صیادی از خطر غرق شدن در آب‌های بوشهر نجات یافتند.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، حجت خسروی اظهار داشت: پیرو اعلام تلفنی قایق غرق شده به مرکز هماهنگی جست و جو و نجات دریایی بوشهر مبنی بر نقص فنی، از کار افتادن موتور و احتمال غرق هماهنگی لازم به عمل آمد.

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر افزود: در ساعت ۱۰ و ۵۰ دقیقه شناور ناجی ۱۸ و یک فروند قایق محلی از بندر عامری به منطقه اعزام شد.

وی بیان کرد: شناور ناجی ۱۸ پس از رسیدن به موقعیت در ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه اعلام کرد ۲ نفر از سرنشینان توسط شناور ناجی و یکی از سرنشینان به همراه قایق مضطر توسط قایق محلی امدادرسان در حال انتقال به سمت بندر عامری هستند.

خسروی ادامه داد: در ساعت ۱۲ و ۳۵ دقیقه قایق مضطر به همراه سرنشینان سالم به اسکله عامری انتقال داده شد و در همین ساعت شناورهای اعزامی نیز در اسکله عامری پهلو گرفتند.

وی افزود: از دریانوردان انتظار می‌رود با اجتناب از دریا روی در شرایط نامساعد جان خود را به مخاطره نیندازند و در صورت تردد ضرور نیز نکته‌های ایمنی را رعایت کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.