مدیرکل حوزه مدیرعامل، بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد

علیرضا محمدی کرجی‌ران به عنوان مدیرکل حوزه مدیرعامل، بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.

به گزارش سی نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، علیرضا محمدی کرجی‌ران به عنوان «مدیرکل حوزه مدیرعامل، بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی» این سازمان منصوب شد.

علیرضا محمدی کرجی‌ران با ۲۵ سال سابقه خدمت از پرسنل با سابقه و خوشنام سازمان بنادر و دریانوردی است که دانش آموخته مهندسی حمل ونقل دریایی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر(پلی تکنیک) در مقطع کارشناسی ارشد است.

محمدی‌کرجی‌ران که ۱۴ سال از دوران خدمت خود را در اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گذرانده است دارای سوابقی از جمله کارشناس اداره مطالعات و برنامه ریزی بندر شهید رجایی، رئیس اداره امور بندری در بندر شهیدرجایی، معاون دریایی و بندری بندر شهید باهنر و رییس اداره امور کانتینری بندر شهید رجایی بوده است.

مدیرکل امور بندری، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان، مشاور مدیرعامل، دبیری کارگروه مقابله با تحریم در سازمان بنادر و دریانوردی، عضو علی البدل رسیدگی به تخلفات اداری در سازمان بنادر و دریانوردی، دبیری شورای مدیران سازمان بنادر و دریانوردی از دیگر مسئولیت های محمدی کرجی ران در سازمان بنادر و دریانوردی بوده است.

گفتنی است پیش از محمدی‌کرجی‌ران، علیرضا قاسمی مدیرکل حوزه مدیرعامل، بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندی سازمان بنادر و دریانوردی بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.