چهارمین همایش ملی توسعه سواحل مکران برگزار می شود

چهارمین همایش ملی توسعه سواحل مکران با محوریت حکمرانی و تأکید بر دیپلماسی و اقتصاد دریامحور برگزار می شود.

به گزارش سی نیوز به نقل از دبیرخانه همایش ملی توسعه سواحل مکران، نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران چهارمین همایش ملی توسعه سواحل مکران؛ با محوریت حکمرانی و تاکید بر دیپلماسی و اقتصاد دریامحور را برگزار می‌کند.

 این همایش با همکاری اندیشکده دیپلماسی اقتصادی به نمایندگی دانشگاه امام صادق علیه السلام و مشارکت کمیسیون امنیت‌ ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، شورای راهبردی روابط خارجی، مجمع تشخیص مصلحت نظام، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و تهران، صندوق توسعه ملی، مرکز مطالعات سیاسی و بین‌المللی وزارت امور خارجه، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری دایر خواهد شد.

همایش ملی توسعه سواحل مکران؛ با محوریت حکمرانی و تاکید بر دیپلماسی و اقتصاد دریامحور در اسفندماه ۱۴۰۱ در محل بندر راهبردی جاسک و با حضور مقامات عالی کشوری و لشگری برگزار خواهد شد.

این همایش ملی در ده محور موضوعی اقدام به دریافت و ارزیابی مقالات سیاستی (حداکثر ۴۰۰۰ کلمه‌)کرده و از سوی پایگاه استنادی ISC و Civilica پشتیبانی و نمایه مقالات انجام می‌ شود.

در این مراسم ضمن تقدیر از مقالات برگزیده با ذکر نام مؤلف، آثار برگزیده به فراخور موضوع مربوطه جهت مشورت به نهادهای سطوح عالی سیاستگذاری و اجرایی کشور ارائه خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال مقالات ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ اعلام شده است.

علاقه مندان جهت شرکت درا ین همایش می تواند برای کسب اطلاع بیشتر به پایگاه اینترنتی زیر مراجعه نمایند.

https://makran.isu.ac.ir/fa/

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.