نیروی دریایی ارتش جلوه‌هایی از اقتدار، نوآوری و خلاقیت است

رئیس جمهور گفت: نیروی دریایی ارتش جلوه‌هایی از اقتدار، نوآوری و خلاقیت را به همراه دارد.

به گزارش سی نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی ظهر یکشنبه در حاشیه رژه یگان‌های نیروی دریایی ارتش در منطقه دوم دریایی ولایت ضمن ارائه ارزیابی خود از این بازدید گفت: روز نیروی دریایی ارتش یاد آور شهامت، شجاعت، دلاوری و اقتدار نیروی دریایی است، به همین دلیل همواره باید این روز را به عنوان روز نمادین برای توجه به نیروهای دریایی ارتش گرامی داشت.

رئیس جمهور افزود: باید به نیروی دریایی ارتش افتخار کرد که جلوه‌هایی از اقتدار، ابتکار، نوآوری و خلاقیت را به همراه خود دارد.

وی با اشاره به گام‌های بلند نیروی دریایی ارتش پس از دوران دفاع مقدس گفت: حضور نیروی دریایی نه فقط برای امنیت مرزها بلکه برای حضور در اقیانوس‌ها و حمایت از فعالیت‌های اقتصادی و تجاری در آبراه‌های بین المللی بسیار اطمینان بخش است.

رئیسی با بیان اینکه گسترش فعالیت‌های اقتصادی و توسعه تجاری با حضور نیروهای دریایی ارتش امکان پذیر است، تصریح کرد: با وجود تهدیداتی که امروز در آب‌های بین المللی و بخش‌های مختلف اقیانوس‌ها وجود دارد، حضور نیروی دریایی برای فعالان اقتصادی اطمینان بخش است.

وی گفت: از دوستانمان در نیروی دریایی ارتش بابت برقراری امنیت کشتی رانی در منطقه، دفاع و امنیت کشور، صیانت از سکوها و همه منافع جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه و جهان تشکرمی‌کنم.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.