آمادگی سازمان بنادر برای جذب نیروی متخصص بومی در صنعت دریانوردی

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی دریانوردی بر تداوم حرکت آن سازمان برای تحقق سیاست های دولت سیزدهم و توسعه اقتصاد دریامحور تاکید کرد: برای بنادر کوچک تا دهه فجر امسال خبرهایی خوبی خواهیم داشت.

به گزارش سی نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، “علی اکبر صفایی” معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، در حاشیه بازدید معاون رییس جمهور و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور از بنادر هرمزگان در جمع خبرنگاران گفت: سازمان بنادر و دریانوردی در اجرای سیاست های دولت و توسعه اقتصاد دریامحور و استفاده از ظرفیت های مناسب در حوزه دریایی برای تجارت خارجی و ارتباطات اقتصادی با کشورهای همسایه اقدام کرده است و در ابعاد بین المللی نیز ، این کار با جدیت در دستور کار قرار داده است.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ادامه داد: نگاه مردمی دولت به طرح هایی که می تواند توسعه اقتصاد محلی، اقتصاد شهرهای ساحلی و حتی اقتصاد برخی از استان هایی که پسکرانه استان های ساحلی هستند را فراهم کند، نیز در دست اجرا است و برای بنادر کوچک تا دهه فجر امسال خبرهایی خوبی خواهیم داشت.

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص بهره گیری از نیروهای کارآمد و متخصص در بنادر شرق استان نیز گفت: ظرفیت هایی جدیدی که در دولت سیزدهم چه در حوزه دریا و بندری صورت می گیرد، تحولات بزرگی ایجاد خواهد کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.