توسعه تبادلات تجاری و همکاری های دوجانبه بین ایران و روسیه

رئیس اتاق بازرگانی و صنعت استان تومسک روسیه به همراه مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در بازدید از زیرساخت‌ها و توانمندی‌های مجتمع بندری انزلی با اشاره به توسعه تبادلات تجاری و همکاری های دوجانبه بین ایران و روسیه گفت: بسیار مشتاق هستیم که نمایشگاه مشترکی به منظور معرفی محصولات تولیدی و کالاهای تجاری استان تومسک روسیه در استان گیلان برگزار کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، ماکسیم کاستارف؛ رئیس اتاق بازرگانی و صنعت استان تومسک روسیه در بازدید از زیرساخت ها و توانمندی های مجتمع بندری انزلی با تاکید بر همکاری های دو طرفه اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های بندرانزلی بسیار مشتاق هستیم که نمایشگاه مشترکی به منظور معرفی محصولات تولیدی و کالاهای تجاری استان تومسک روسیه در استان گیلان برگزار کنیم.

وی با اشاره به توسعه زیرساخت های حمل و نقل دریایی استان گیلان خاطرنشان کرد: مطمئن هستیم که تبادلات تجاری و همکاری های دوجانبه بین ایران و روسیه توسعه پیدا خواهد کرد.

رئیس اتاق بازرگانی و صنعت استان تومسک روسیه در مورد سرمایه گذاری های مشترک بین تومسک روسیه و بندرانزلی تصریح کرد: پیشنهادات خوبی در بازدید امروز در راستای سرمایه گذاری های مشترک مطرح شد و باید موضوعات مطروحه را به روسیه انتقال دهیم و فکر می کنم طرف روسی نیز مشتاق این مهم باشد.

گفتنی است، هفته گذشته نیز معاون وزیر راه‌ و‌ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از جابجایی بخشی از تجارت خارجی روسیه از مسیر ایران با ظرفیت ترانزیتی ۵۰ میلیون تنی خبر داد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.