بندر خرمشهر برای رونق اقتصادی به حمایت نیاز دارد

 مدیر کل بندر خرمشهر با بیان اینکه برای رونق اقتصادی این بندر نیاز به حمایت دولت است، کاهش ۳۰ درصدی سود بازرگانی برای کالاهای وارداتی به بندر خرمشهر را خواستار شد.

به گزارش سی نیوز به نقل از ایرنا، نورالله اسعدی در جریان بازدید رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و هیات همراه از بندر خرمشهر افزود:بندر خرمشهر در آخرین نقطه آبی کشور قرار داشته و نیاز به حمایت دارد تا شاهد رونق اقتصادی بیشتری باشد.

وی اظهار داشت:با توجه به لایروبی نشدن اروندرود نیاز است حمایت بیشتری از بندر خرمشهر صورت گیرد.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی نیز با تشریح سفر رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان کشوری به خرمشهر گفت: مشکلات و راه های توسعه اقتصادی خرمشهر در این سفر بررسی می شود.

سیدلفته احمدنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بازدید از زیرساخت های گمرک و بندر خرمشهر همچنین بازدید از برخی مکان های اقتصادی این منطقه به منظور توسعه و اتخاذ راهکارهای مناسب برای صادرات در نشست تخصصی با حضور رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بررسی خواهد شد.

وی گفت:بندر و گمرک خرمشهر ظرفیت بالایی برای توسعه صادرات و اشتغال دارد که باید از این ظرفیت به نحو مناسب استفاده کرد.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: در بازدید از شرکت تولید رینگ سایپا در خرمشهر امکان تولید رینگ متوسط و آلومینیومی بررسی خواهد شد که در صورت تحقق این مهم اشتغال مناسبی برای جوانان بومی منطقه ایجاد خواهد شد.

بندر خرمشهر برای رونق اقتصادی نیاز به حمایت دارد

وی به پیشرفت ۸۵درصدی ساخت بیمارستان قلب خرمشهر اشاره کرد و اظهار داشت: اختصاص اعتبار برای تکمیل این بیمارستان در این سفر پیگیری می شود.

محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه برای بررسی مسایل و مشکلات اقتصادی خرمشهر به این شهرستان سفر کرده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.