بندر شهید بهشتی چابهار به سه دستگاه جرثقیل دروازه‌ای مجهز شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر شهید بهشتی چابهار به سه دستگاه جرثقیل دروازه‌ای تجهیز می‌شود.


به گزارش سی نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، جلسه بررسی کارشناسی و فنی در خصوص انتقال سه دستگاه جرثقیل دروازه ای (Gantry Crane) از بندر شهید رجایی به بندر شهید بهشتی چابهار با حضور مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، معاون فنی و تجهیزاتی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و کارشناسان اعزامی برگزار شد.

در این جلسه هیات اعزامی از بندر شهید رجایی به سرپرستی معاون فنی و نگهداری این بندر به همراه جمعی از کارشناسان و متخصصان امر جهت بررسی و امکان سنجی جابه‌جایی و انتقال سه دستگاه گنتری کرین به بندر شهید بهشتی چابهار به بحث و تبادل نظر پرداختند.

قاسم عسکری نسب، مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان نیز با اشاره به اجرای سیاست‌های توسعه‌ای سواحل مکران‌ و نیز تاکید مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی در این زمینه گفت: به منظور توسعه متوازن دریامحور، اشتغالزایی و ارتقاء اسکله‌های کانتینری بندر شهید بهشتی و پذیرش خطوط کشتیرانی کانتینری، این تجهیزات به بندر چابهار اضافه خواهد شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: تسهیل و تسریع در عملیات تخلیه و بارگیری کانتینری از مزایای استفاده از جرثقیل‌های دروازه‌ای در بنادر است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.