تردد بیش از یک میلیون مسافر و گردشگر در بنادر شرق هرمزگان

مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از جابجایی بیش از یک میلیون نفر مسافر و گردشگر در پایانه های مسافری شرق هرمزگان تا نیمه شهریور ماه خبر داد.

به گزارش سی نیوز به نقل از روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان؛” حمیدرضا محمدحسینی تختی” با بیان اینکه تا نیمه شهریور ماه سال جاری، یک میلیون ۱۵۷ هزار و ۹۹۰ نفر مسافر و گردشگر در بنادر مسافری شرق هرمزگان جابه جا شده اند اظهار داشت: مسیرهای سه گانه مرکز استان (بندرشهید حقانی، بندرشهید ذاکری و هرمز ) بیشترین تردد را به خود اختصاص داده اند.

 وی ادامه داد: بندر شهید حقانی با جابجایی یک میلیون و ۱۴۹ هزار و ۱۳۲ نفر مسافر و گردشگر از میان بنادر مسافری در شرق استان، بیشترین میزان را با رشد ۶۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته تجربه نموده و پرتردد ترین پایانه مسافری دریایی کشور و استان بوده است.

محمدحسینی تختی افزود: بندر شهید باهنر که در مسیر مسافری  بین المللی به بندر شارجه پس از وقفه آن هم به دلیل شرایط متاثر از ویروس کرونا  از ابتدای سال فعالیت خودرا از سر گرفته ، طی این مدت با جابجایی ۸ هزار و ۸۵۸ نفر مسافر و گردشگر رتبه دوم را در بین  بنادر مسافری شرق هرمزگان داشته است.

مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و مراقبتی و استفاده از ماسک در پایانه های مسافری دریایی کشور تاکید کرد و گفت: تردد در کلیه اماکن و شناورها منوط به استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی می باشد.

لازم به ذکر است بنادر شرق هرمزگان، جزء بنادر چند منظوره می باشد که در زمینه تجاری و مسافری بین المللی و داخلی فعالیت دارند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.