قیمت بلیت اتوبوس در ایام اربعین اعلام شد+جزئیات

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای قیمت جابجایی مسافر از مبدا شهرها به مقصد پایانه‌های هدف طرح اربعین را اعلام کرد.

لیست نرخ جابه‌جایی مسافر به مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازی و ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان‌های سراسر کشور ابلاغ شده است.

سازمان راهداری اعلام کرده درصورت هرگونه عدول از نرخ‌های اعلامی تخلف محسوب شده و بر اساس قانون با متخلفان برخورد جدی خواهد شد.

هفته گذشته معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی از افزایش 75 درصدی قیمت بلیت اتوبوس در ایام اربعین خبر داده و گفته بود: پیش بینی می‌شود امسال حدود 1.5 میلیون زائر با استفاده از اتوبوس برای سفرهای اربعین اقدام کنند.

افندی‌زاده بیان کرد: با توجه به نرخ کنونی 135 هزار تومانی قیمت بلیت تهران به ایلام این رقم در 1.75 ضرب شده و قیمت نهایی بلیت اتوبوس اربعین برای بازه زمانی 15 تا 30 شهریور تعیین می‌شود.

این در حالی است که بنابر اعلام رئیس کانون شرکت‌های حمل‌ونقل کشور با افزایش 75 درصدی قیمت بلیت‌ها، قیمت بلیت اتوبوس 25 نفره مسیر تهران-ایلام 376 هزار تومان، اتوبوس 32 نفره 304 هزار تومان و اتوبوس 44 نفره 245 هزار تومان خواهد بود.

همچنین قیمت بلیت اتوبوس 25 نفره در مسیر تهران-مهران 405 هزار تومان، اتوبوس 32 نفره 336 هزار تومان و اتوبوس 45 نفره 245 هزار تومان است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.