اعزام حجاج بیت الله الحرام از ۳ ایستگاه پروازی با ۵ پرواز به جده

همزمان با نهم تیرماه ۱۴۰۱ برای اعزام زائران بیت الله الحرام یک پرواز از استان تهران، دو پرواز از استان گلستان و همچنین دو پرواز از استان آذربایجان غربی برنامه‌ریزی شده است.

بر اساس برنامه اعلام شده در این روز عملیات حج زائران بیت الله الحرام با دو پرواز از فرودگاه شهدای گرگان عازم می‌شوند. اولین گروه از حجاج در ساعت ۵ و ۳۵ دقیقه صبح به شماره پرواز ۱۷۷۰ به سوی جده اعزام خواهد شد و پرواز دوم در ساعت ۱۸و ۲۰ دقیقه به شماره پرواز ۱۷۷۶ به جده انجام می‌گیرد.

با آغاز اعزام حجاج استان آذربایجان غربی از روز پنجشنبه نهم تیرماه، زائران بیت الله الحرام با دو پرواز از فرودگاه بین المللی شهید باکری عازم جده می‌شوند، بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده پرواز اول در ساعت ۶ و ۴۵ دقیقه صبح پنجشنبه به شماره پرواز ۱۷۷۴ صورت می‌گیرد و پرواز دوم در ساعت ۲۰و ۳۵ دقیقه فردا شب به شماره پرواز ۱۷۶۴ به سوی جده انجام خواهد گرفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی «هما»؛ روز پنجشنبه برای اعزام حجاج از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) یک پرواز در نظر گرفته شده است که این پرواز در ساعت ۱۰و ۴۵ دقیقه صبح فردا به شماره پرواز ۱۷۶۲ به سوی جده عزیمت خواهد کرد.

گفتنی است در عملیات حج امسال قریب به ۴۰ هزار زائر بیت الله الحرام از ۱۸ فرودگاه بین المللی در مدت ۲۰ روز عازم سرزمین وحی می‌شوند و بیشترین اعزام از فرودگاه‌های امام خمینی (ره)، مشهد، اصفهان، اهواز، یزد، گرگان و تبریز انجام می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.