ترافیک‌ در اغلب محورهای تهران-شمال/‌ اعمال محدودیت ترافیکی در جاده‌ها

به گزارش سی نیوز، درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌ی کشور بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 2323 دستگاه سامانه ترددشمار برخط‌ و 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

*‌ ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال ‌کندوان و هراز

مدیر مرکز مدیریت راه‌ه درباره آخرین وضعیت انسداد جاده‌‌های کشور بیان کرد: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا نساء و محدوده‌ سه راهی دیزین‌، پیچ سرهنگ و تونل کندوان نشان می‌دهد.

وی با اشاره به بروز ترافیک سنگین در محور هراز مسیر‌ جنوب به شمال محدوده‌ گالری امامزاده هاشم‌، رینه‌، بایجان و تونل شماره یک، از ترافیک سنگین در آزادراه تهران – شمال مسیر‌ جنوب به شمال‌ حدفاصل شهرستانک تا انتهای مسیر خبر داد.

* ترافیک سنگین در برخی مقاطع فیروزکوه و جاده قدیم تهران-بومهن 

آشوری با اشاره به بروز ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر‌ جنوب به شمال محدوده گیلاوند از ترافیک سنگین در محور قدیم تهران – بومهن محدوده پل جاجرود و ‌ترافیک سنگین در آزادراه تهران – پردیس محدوده تونل شماره یک خبر داد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ه تصریح کرد: در حال حاضر تردد روان در آزادراه قزوین – رشت ‌رفت و برگشت‌ گزارش شده است.

وی درباره وضعیت جوی جاده‌ها‌ گفت:‌ در حال حاضر در جاده‌‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

* محدودیت ترافیکی راه‌ها تا پایان وقت جمعه 27 خرداد

تردد موتور‌سیکلت تا ساعت 06:00 روز شنبه مورخ 1401/03/28 در محورهای کرج – چالوس‌، هراز‌، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

‌در محور کندوان ‌تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15:00 تا 24:00 روز جمعه‌ 1401/03/27 از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل‌، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18:00 تا 24:00 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:00 تا 22:00 روز جمعه  1401/03/27 از رودهن به سمت آمل ممنوع است، در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل‌، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:00 تا 22:00 همان روز از آب اسک به رودهن در محدوده مشاء‌ به صورت یک طرفه خواهد بود.

در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر‌ و کامیون‌‌ و در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت‌ 06:00 تا 24:00 روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در محور هراز ممنوع ‌است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.