تکنیک روس‌ها برای مقابله با سنگ اندازی بیمه‌ای اروپا

به گزارش سی نیوز، به نقل از رویترز، سه منبع آگاه می‌گویند: پس از آنکه شرکت‌های بیمه غربی، بیمه کشتی‌های روسی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ متوقف کردند حالا شرکت دولتی بیمه ملی روسیه به اصلی‌ترین تامین کننده خدمات بیمه برای شناورهای روس تبدیل شده است.

بیمه یکی از اصلی‌ترین نیازهای حمل و نقل دریایی به خصوص حمل و نقل محموله‌های نفتی است؛ چراکه این محموله‌ها نیازمند بالاترین سطوح استاندارد ایمنی هستند و دلیل آن هم قرار گرفتن در معرض نشت و داشتن محموله‌های قابل اشتغال است.

پیش از اعمال تحریم‌های غرب علیه روسیه به خاطر بحران اوکراین، شرکت‌های غربی خدمات گسترده‌ بیمه‌ای را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در اختیار کشتیرانی روسیه قرار می‌دادند، اما پس از آنکه بزرگ‌ترین گروه کشتیرانی روسیه از سوی غرب تحریم شد، شرکت‌های بیمه‌ای خارجی هم از همکاری با طرف روس عقب‌نشینی کردند.

منابع آگاه می‌گویند: خدمات ارائه شده از سوی شرکت بیمه ملی روسیه برای ادامه فعالیت کشتی‌های روس در آب‌های بین‌المللی کافی است.

دیمیتری مدوودف، دبیر شورای امنیت روسیه این هفته گفته بود که برای ادامه حمل و نقل کالاهای این کشور تضمین دولتی به عنوان بیمه ارائه خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.