توقیف شناورهای قاچاق سوخت توسط نیروی دریایی سپاه

به گزارش سی نیوز، فرمانده پایگاه مستقل امام علی (ع) نیروی دریایی سپاه چابهار از کشف ۱۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق و دستگیری قاچاقچیان در آب‌های حوزه استحفاظی خبر داد.

گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی سپاه چابهار، ناوسالاریکم پاسدار محمد نوذری اظهار داشت: رزمندگان اسلام در مجموعه پایگاه مستقل امام علی (ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران چابهار در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق موفق به رهگیری و توقیف سه محموله سوخت به میزان 150 هزار لیتر شدند.

فرمانده پایگاه مستقل امام علی (ع) نیرو دریایی سپاه چابهار ادامه داد: این محموله به مقصد یکی از کشور های همسایه بارگیری شده بود که برادران ما موفق به توقیف این شناورها و همچنین دستگیری افرادی که در قاچاق دخیل بودند شدند.تعدادی از آن‌ها هموطن و تعدادی تبعه خارجی هستند. این پرونده هم‌اکنون در مراجع قضایی در حال سیر مراحل قانونی است.

نوذری افزود: سال قبل هم بیش از یک میلیون لیتر سوخت قاچاق و همچنین حدود 100 تن روغن خوراکی در ماه‌های پایانی سال 1400 کشف و توقیف شد و این نشان از اهتمام برادران مجموعه نیروی دریایی سپاه، پایگاه مستقل امام علی (ع) در راستای مبارزه با قاچاق کالا و سوخت است.

وی بیان کرد: در نیروی دریایی سپاه پاسداران، خودمان را موظف می‌دانیم برای تامین منافع ملت ایران، تمام توانمان را بکار بگیریم تا بتوانیم به لحاظ اطلاعاتی و عملیاتی به مردم خدمت کنیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.