سفر دریایی از بندر خرمشهر به کویت از سر گرفته شد

به گزارش سی نیوز، نورالله اسعدی پیش از ظهر امروز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فعالیت خط مسافری دریایی بندر خرمشهر به کویت که پیش از شیوع ویروس کرونا به صورت مستمر و هفتگی انجام می‌شد، پس از دو سال وقفه از امروز آغاز شد.

وی افزود: بر اساس توافق و برنامه‌ریزی‌های انجام شده میان بین بندر خرمشهر و کویت این سفر دریایی به وسیله کشتی مسافری برلیان به صورت منظم و هفتگی انجام می‌شود.

اسعدی بیان کرد: در روزهای شنبه و چهارشنبه خروج به سمت کویت و روزهای یکشنبه و پنج شنبه هر هفته ورود به بندر خرمشهر انجام می‌شود.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر در ادامه لازمه سفر را انجام واکسیناسیون کامل و همراه داشتن پاسخ منفی تست PCR با اعتبار ۷۲ ساعت اعلام و تاکید کرد: مسافران باید در طول سفر همه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، پایانه مسافری دریایی خلیج‌فارس در خرمشهر با ۶ هزار مترمربع مساحت و دارا بودن دو پست اسکله و ظرفیت جابه‌جایی روزانه یک هزار و ۲۰۰ نفر یکی از بزرگترین و مدرن‌ترین پایانه‌های دریایی کشور یکی از بزرگترین و مدرن‌ترین پایانه‌های دریایی کشور یکی از بزرگترین و مدرن‌ترین پایانه‌های دریایی کشور و منطقه محسوب می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است.