رفع تصرف بیش از 10 هزار هکتار اراضی ساحلی بوشهر

حسین حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم  از برگزاری چهاردهمین هفته نکوداشت روز بوشهر در 18 اسفند خبر داد و اظهار داشت: در این هفته برنامه‌های مختلف در زمینه فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی برگزار می‌شود.

وی معرفی 2 چهره ماندگار، یک شهروند افتخاری و شهید شاخص بوشهر را از جمله برنامه‌های هفته بوشهر دانست و افزود: هفته نکوداشت بوشهر از هفته آینده برگزار می‌شود.

شهردار بوشهر با اشاره به آزادسازی اراضی متصرفه ساحلی در حریم 60 متری دریا گفت: بر اساس دستور رئیس جمهور و تأکید استاندار بوشهر این مهم در دستور کار شهرداری قرار گرفت و با هماهنگی دستگاه قضا تأسیسات غیرضروری در حریم 60 متری دریا شناسایی و رفع تصرف آنها در اولویت قرار گرفت.

حیدری با قدردانی از نیروی دریایی سپاه، دانشگاه خلیج‌فارس، شرکت توزیع نیروی برق و دیگر نهادها و دستگاه‌ها در همکاری ‌رفع تصرف حریم 60 متری دریا خاطر نشان کرد: از 15 کیلومتر ساحل شهر بوشهر تاکنون افزون بر 10 هکتار از اراضی ساحلی بوشهر از تأسیسات و سازه‌های غیرضروری رفع تصرف شد.

وی از احیا سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری بوشهر خبر داد و بیان کرد: با راه‌اندازی این سازمان در شهرداری، طرح‌های مختلف تسریع یافته و هزینه‌های اجرایی به شدت کاهش یافته است.

شهردار بوشهر طرح‌های عمران شهری، بودجه سال آینده و توجه به تیم‌ها و باشگاه‌های ورزشی از جمله شاهین شهرداری بوشهر و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی بوشهر را از دیگر برنامه‌ها دانست.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.